Cevap :
Cevap:
Çok kolay her birinde 35 kg var 18 teneke de yağ vardır.24 TLden sattığını göre kaç TL kazanır?
Adım adım açıklama:
18×24=432TL kazanır.
Cevap:
Çok kolay her birinde 35 kg var 18 teneke de yağ vardır.24 TLden sattığını göre kaç TL kazanır?
Adım adım açıklama:
18×24=432TL kazanır.