SunayKaan8321 SunayKaan8321 04-02-2022 Matematik Cevaplandı zeynep aldığı 4 kg peynir için 16 TL ödüyor. Eğer zeynep aynı peynirden 3 kg 500 g alsaydı kaç TL öderdi.