Adabostanci35 Adabostanci35 10-02-2022 Matematik Cevaplandı Markete giren Utku 3 çikolata için 2,4 lira, 4 sakız için 1,6 lira ödüyor. Buna göre Utku bir çikolata ve bir sakız alsaydı kaç lira öderdi?