Cevap :
Cevap:
Tamam
Adım adım açıklama:
Bunun için 324ü 3e bölmen gerek ki 1 kg'ı bul.
324 bölü 3 = 108
Yani 1kg 108 TL
***EN İYİ SEÇERSEN KRALSIN***
Cevap:
1 kg’ı 108 TL’dir
Adım adım açıklama:
• 324 : 3 = 108
Açıklama:
En iyi seçersen sevinirim iyi dersler :)
1 kg’ı 108 TL’dir
Adım adım açıklama:
• 324 : 3 = 108
Açıklama:
En iyi seçersen sevinirim iyi dersler :)