Kenanunutur1981 Kenanunutur1981 02-10-2022 Matematik Cevaplandı marketten kilogrami 7 liradan 5kg,un kilogrami 2.5 liradan 4kg şeker ve yarim litre süt alan bir kişi toplam 47 lira odemiştir buna gore 1 litre sütun fiyati kaçtir